05:45

Pierwszy post|Pomysł na Halloween-ową sesję zdjęciową

Hej!
Stworzyłam nowego bloga po raz czwarty i mam nadzieję,że pozostanie on dłużej niż pozostałe.Na sam początek powinnam opisać siebie w kilku zdaniach, ale nie wiem czy to ma sens, ponieważ dzięki postom przekonacie oraz zaciekawicie się mną ( poza tym w najbliższym czasie stworzę stronkę, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się kilku informacji o mnie). Najważniejszy jest tu blog, gdyż przez niego mam możliwość ukazania siebie oraz poznania moich czytelników. Będą pojawiały się różne posty, ale tak naprawdę wszystko zamierzam obracać wokół fotografii i podróży.
Dzisiaj natomiast  przedstawiam Wam sesją zdjęciową, która została wykonana wczoraj przez moją przyjaciółkę.Myślę, iż nie jest ona bardzo klasyczna, ponieważ występują w niej elementy dość oryginalne.Jest to także pewna idea do Halloween-owej sesji zdjęciowej, którą możecie wykorzystać  Wy sami. Więcej nie będę się rozpisywać, gdyż wszystko można ujrzeć na zdjęciach, dlatego zapraszam Was do oglądania.
Ps.Do tej pory nie posiadałam lustrzanki, ale w najbliższym czasie się to zmieni, dlatego możecie oczekiwać za niedługo zdjęć mojego autorstwa.Do zobaczenia w następnym wpisie !

Na każdy blog wchodzę i pozostawiam po sobie ślad.Obserwuję tylko jeśli mi się spodoba !


6 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia! Czekam na następny post z niecierpliwością!
  Pozdrawiam
  pooositivee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie wyglądasz :) Bardzo podoba mi się to zdjęcie gdzie zdjęcie jest czarno-białe a ty się uśmiechasz :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 NATIKO , Blogger